vízum pro pracovní prázdniny

Pro brigádnickou práci nebo au-pair na Novém Zélandu potřebujete Working Holiday Visa (WHV). Pro Čechy je pro letošek připraveno 1200 těchto víz. Není to moc a budou rozebrány ihned po vyhlášení , což je 7.března. Vaše žádost musí být tedy podána před tímto termínem. Online na www.immigration.govt.nz. Podmínkou je věk mezi 18-35 lety.

poznávací zájezd na Nový Zéland

Poznávací zájezd vás během 18 dní zavede na nejpopulárnější turistické atrakce Nového Zélandu. Začneme v Aucklandu 17. března. Odtud zamíříme přes Hobiton do největšího turistického centra na Severním ostrovu Rotorua. Na folklórním představení blíže poznáme maorskou kulturu a projdeme si místa s nejzajímavější geotermální aktivitou. Dále kolem největšího jezera Taupo přejedeme na východní pobřeží do města známého architekturou art deco Napieru. Odtud zamíříme do hlavního města Wellingtonu, trajektem přeplujeme na Jižní ostrov, projedeme největší vinařskou oblastí kolem města Blenheim. Z Kaikoury na východním pobřeží se vypravíme na pozorování velryb. Přes Christchurch se dostaneme do lůna Jižních Alp k horskému jezeru Tekapo, možná se z mraků vynoří i nejvyšší hora Mt. Cook. Dva dny strávíme v hlavním městě adrenalinových dobrodružství Queenstownu. Dále budeme pokračovat k Milfordskému fjordu, kterým nás proveze výletní loď. Po východním pobřeží přes skotské město Dunedin, kolem kulatých balvanů Moeraki Boulders a se zastávkou v palírně whisky dojedeme opět do Christchurch, odkud je odlet.
Cestou se zastavíme nejméně v 7 vinařských podnicích na degustaci místních vín. Ochutnáme světoznámé značky z Matua Valley, Coppers Creek, Rongopai Wines, Brookfields, Te Mata, Cloudy Bay a další.
Uzávěrka přihlášek 30.11.2016
Podrobnější informace na www.nasklenickudoraje.webnode.cz

video o cestování a studiu na Novém Zélandu

 

video o cestování a studiu na Novém Zélandu

moringa
MTT Telomeráza Anti Aging Moringa s probiotikem 2
TOPlist

hledání práce na N:Zélandu

http://nz.gigajob.com

Prosek